Pariuri Hochei pe Gheată

Highlights

6:00
26.02
6:00
26.02
7:00
26.02
7:00
26.02
10:35
26.02
13:05
26.02
15:05
26.02
17:35
26.02
17:35
26.02
18:35
26.02

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

duminică - 26.02.2017

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusia

Admiral - Avangard Omsk 0:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk 2:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Barys Astana - Tractor Chelyabinsk 4:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Salavat Ufa - AK Bars Kazan 4:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Junior Hockey League (MHL) - Rusia

Omskie Yastreby - Avto Ekaterinburg 0:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HK MVD Balashikha - Krasnaya Armiya 2:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Belye Medvedi - Tolpar Ufa 2:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Serebryanye Lvy - SKA-1946 St.Petersburg 3:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Sputnik Almetyevsk - Kuznetskie Medvedi 3:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Reaktor Nizhnekamsk - Sibirskie Snaipery 3:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Chaika Nizhny Novgorod - MHC Krylya Sovetov 3:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Atlanty Mytischi - HC Riga 3:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Altay Ust-Kamenogorsk - Stalnye Lisy 4:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Snezhnye Barsy - HC Sarmaty 4:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Rusia

Zauralye Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 5:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Sputnik Nizhny Tagil - Ermak Angarsk 5:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SKA-Neva St.Petersburg - HC Ryazan 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dinamo Balashikha - Neftyanik Almetyevsk 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

DEL - Germania

Schwenninger Wild Wings - Thomas Sabo Ice Tigers 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Krefeld Pinguine - Grizzlys Wolfsburg 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
ERC Ingolstadt - Kölner Haie 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Fischtown Pinguins - EHC Red Bull Munchen 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dusseldorfer EG - Augsburger Panther 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Adler Mannheim - Straubing Tigers 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Eisbären Berlin - Iserlohn Roosters 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Slovacia

MsHK Zilina - HKM Zvolen 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HK Nitra - Dukla Trencin 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Kosice - HC Nove Zamky 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC 05 Banska Bystrica - MHC Martin 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HK Poprad - MHK 32 Liptovsky Mikulas 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Cehia

HC Ocelari Trinec - Mountfield HK 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Sparta Praga - HC Verva Litvinov 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Pirati Chomutov - BK Mlada Boleslav 7:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Bili Tygri Liberec - HC Kometa Brno 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Skoda Plzen - HC Energie Karlovy Vary 8:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Dynamo Pardubice - HC Vitkovice Steel 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Olomouc - PSG Zlin 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Nationalliga B Playoff - Elveţia

Rapperswil-Jona Lakers - Olten 7:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Chaux de Fonds - Visp 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Red Ice - Ajoie 10:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

1. liga - Play-offs - Cehia

HC Dukla Jihlava - HC Frydek Mistek 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Motor Ceske Budejovice - HC Zubr Prerov 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Slavia Praga - SK Horácká Slavia Třebíč 9:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Rytiri Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

GET Ligaen - Norvegia

Manglerud Star - Frisk/Asker 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Lillehammer - Lorenskog 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Stjernen - Vålerenga 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Erste Bank - EHL - Playoff - Austria

EC Red Bull Salzburg - Graz 99ers 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Vienna Capitals - HK TWK Innsbruck 9:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EC KAC - HC Znojmo 9:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC LIWEST Black Wings Linz - HC Bozen Sudtirol 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

DEL 2 - Germania

Kassel Huskies - Ravensburg Towerstars 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Starbulls Rosenheim - Heilbronner Falken 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dresdner Eislöwen - SC Riessersee 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC Freiburg - Eispiraten Crimmitschau 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Löwen Frankfurt - ESV Kaufbeuren 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EC Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC Bayreuth - Bietigheim Steelers 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

NHL - America de Nord

Boston Bruins at Dallas Stars 10:35
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Metal Cup - Danemarca

Rungsted Ishockey - Aalborg Pirates 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Talon de pariuri
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, daţi click pe rezultatul corespunzător.

Pariuri live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare la Politica noastră de cookie-uri.

©2016 Headlong Limited, deținătorul site-ului sportingbet.ro este un operator de jocuri de noroc la distanță care a obținut dreptul de organizare și exploatare de jocuri de noroc online prin licența L1160656W000327 emisă de Oficiul National pentru Jocuri de Noroc, valabilă din data de 1 septembrie 2016 până la 31.08.2026.

Avertizare: Jocurile de noroc sunt riscante. Puteti pierde bani. Jocurile de noroc pot produce dependenta. Va rugam sa jucati responsabil. Jucarorii trebuie sa aiba peste 18 ani.