Pariuri Hochei pe Gheată

Highlights live

Highlights

19:05
20.01
21:35
20.01
11:30
21.01
11:30
21.01
11:30
21.01
13:00
21.01
11:30
22.01
12:00
22.01
13:45
22.01
13:45
22.01

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

duminică - 20.01.2019

Rezultat (1X2)

NHL - America de Nord

Arizona Coyotes at Toronto Maple Leafs 19:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Carolina Hurricanes at Edmonton Oilers 21:35
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

luni - 21.01.2019

Rezultat (1X2)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusia

Tseng Tou - HC Tambov 5:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
KRS-ORG Heilongjiang - HC Sarov 6:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Torpedo Ust-Kamenogorsk - Yugra 7:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Saryarka Karaganda - Rubin Tyumen 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Molot-Prikamye Perm - Metallurg Novokuznetsk 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Izhstal Izhevsk - Sokol Krasnoyarsk 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Khimik Voskresensk - Dynamo Saint-Petersburg 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Neftyanik Almetyevsk - Ermak Angarsk 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Zvezda Chekhov - SKA-Neva St.Petersburg 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Junior Hockey League (MHL) - Rusia

Omskie Yastreby - Ladya Togliatti 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 7:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Belye Medvedi - Irbis Kazan 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Tyumensky Legion - Sputnik Almetyevsk 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Mamonty Yugry - Reaktor Nizhnekamsk 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Kontinental Hockey League - Rusia

Jokerit - Neftekhimik Nizhnekamsk 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Spartak Moscova - Torpedo NN 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dinamo Moscova - Severstal Cherepovec 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

1.Liga - Cehia

HC Motor Ceske Budejovice - HC Stadion Litomerice 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Erste Liga - Ungaria

ASC Corona Braşov - HSC Csíkszereda 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Debreceni Egyetem - Gyergyoi HK 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Hockeyallsvenskan - Suedia

IK Pantern - Leksands IF 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

AHL - America de Nord

Hershey Bears at Bridgeport Sound Tigers 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

marți - 22.01.2019

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League - Rusia

Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 4:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Admiral - Avangard Omsk 4:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Red Star Kunlun - Salavat Ufa 6:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Avtomobilist Ekaterinburg - Tractor Chelyabinsk 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SKA St Petersburg - Dinamo Minsk 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscova 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Cehia

HC Skoda Plzen - Pirati Chomutov 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Bili Tygri Liberec - HC Ocelari Trinec 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Sparta Praga - HC Kometa Brno 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

SHL - Suedia

Malmö Redhawks - Djurgårdens IF 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Metal Ligaen - Danemarca

Aalborg Pirates - Odense Bulldogs 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Esbjerg Energy - Herlev Eagles 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

National League - Elveţia

HC Fribourg-Gotteron - ZSC Lions 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SCL Tigers - Rapperswil-Jona Lakers 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Ambri-Piotta - HC Davos 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EV Zug - Geneve Servette HC 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC Biel - HC Lugano 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Lausanne HC - SC Bern 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Ligue Magnus - Franţa

Grenoble - Strasbourg 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Mulhouse - Chamonix 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Nice - Angers 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Gap - Amiens 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Anglet - Rouen 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Olympique Lyon - Bordeaux 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

miercuri - 23.01.2019

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League - Rusia

Spartak Moscova - Severstal Cherepovec 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Vityaz Podolsk - Torpedo NN 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Jokerit - AK Bars Kazan 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

SHL - Suedia

Orebro HK - Växjö Lakers HC 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Färjestads BK - Rögle BK 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

joi - 24.01.2019

Rezultat (1X2)

SHL - Suedia

Djurgårdens IF - Malmö Redhawks 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Brynäs IF - HV 71 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Linköpings HC - Frölunda HC 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare la Politica noastră de cookie-uri.

©2017 Headlong 2 Limited, deținătorul site-ului sportingbet.ro este un operator de jocuri de noroc la distanță care a obținut dreptul de organizare și exploatare de jocuri de noroc online prin licența L1173062W000807 emisă de Oficiul National pentru Jocuri de Noroc, valabilă din data de 1 decembrie 2017 până la 30.11.2027.

Avertizare: Jocurile de noroc sunt riscante. Puteti pierde bani. Jocurile de noroc pot produce dependenta. Va rugam sa jucati responsabil. Jucatorii trebuie sa aiba peste 18 ani.