Rezultate

Evenimente

18 octombrie 2018

  Apertura, NicaraguaRezultat
0:00Juventus Managua - Diriangen2:1 (1:0)

17 octombrie 2018

  Apertura, NicaraguaRezultat
0:00Juventus Managua - Diriangen2:1 (1:0)
  Clausura, ParaguayRezultat
0:30Cerro Porteno - Libertad0:1 (0:0)
0:30Cerro Porteno - Libertad0:1 (0:0)
  CONCACAF Nations League, AmericaRezultat
1:00Canada - Dominica5:0 (3:0)
1:00Canada - Dominica5:0 (3:0)
  Copa Gaucha FGF, BraziliaRezultat
0:00EC Avenida - Gremio RS B0:0 (0:0)
0:00EC Avenida - Gremio RS B0:0 (0:0)
  Jocuri amicale internaţionale, MondialRezultat
2:00SUA - Peru1:1 (0:0)
2:00Columbia - Costa Rica3:1 (1:1)
2:00SUA - Peru1:1 (0:0)
2:00Columbia - Costa Rica3:1 (1:1)
  Primera C, ArgentinaRezultat
1:00Club Sportivo Italiano - Club Social y Deportivo Merlo0:0 (0:0)
1:00Club Sportivo Italiano - Club Social y Deportivo Merlo0:0 (0:0)
  Reserve League, PanamaRezultat
0:00San Francisco (U19) - Alianza FC (Panama) (U19)1:1 (1:0)
  Serie B, BraziliaRezultat
0:15Coritiba - CSA1:1 (1:1)
0:15Coritiba - CSA1:1 (1:1)

16 octombrie 2018

  3. Liga, GermaniaRezultat
19:00Hallescher FC - Hansa Rostock0:1 (0:1)
  African Cup of Nations - Qualifiers, AfricaRezultat
13:30Madagascar - Guinea Ecuatorială1:0 (1:0)
14:00Comoros - Maroc2:2 (1:0)
14:00Comoros - Maroc2:2 (1:0)
14:30Malawi - Camerun0:0 (0:0)
14:30Malawi - Camerun0:0 (0:0)
15:00Swaziland - Egipt0:2 (0:1)
15:00Burundi - Mali1:1 (1:0)
15:00South Sudan - Gabon0:1 (0:0)
15:00Swaziland - Egipt0:2 (0:1)
15:30Rwanda - Guinea1:1 (0:1)
15:30Seychelles - Africa de Sud0:0 (0:0)
15:30Seychelles - Africa de Sud0:0 (0:0)
15:30Rwanda - Guinea1:1 (0:1)
16:00Tanzania - Insulele Cape Verde2:0 (1:0)
16:00Republica Centralafricană - Coasta de Fildeş0:0 (0:0)
16:00Tanzania - Insulele Cape Verde2:0 (1:0)
16:00Republica Centralafricană - Coasta de Fildeş0:0 (0:0)
17:00Niger - Tunesia1:2 (1:2)
17:00Benin - Algeria1:0 (1:0)
17:00Benin - Algeria1:0 (1:0)
17:00Niger - Tunesia1:2 (1:2)
18:00Lesotho - Uganda0:2 (0:2)
18:00Lesotho - Uganda0:2 (0:2)
18:30Gambia - Togo0:1 (0:0)
19:00Zimbabwe - Republica Democrată Congo1:1 (1:1)
19:00Botswana - Burkina Faso0:0 (0:0)
19:00Mauritania - Angola1:0 (1:0)
19:00Namibia - Mozambic1:0 (0:0)
19:00Mauritania - Angola1:0 (1:0)
19:00Namibia - Mozambic1:0 (0:0)
19:00Zimbabwe - Republica Democrată Congo1:1 (1:1)
19:30Sudan - Senegal0:1 (0:0)
19:30Sudan - Senegal0:1 (0:0)
20:00Liberia - Congo2:1 (2:1)
20:00Libia - Nigeria2:3 (1:2)
20:00Libia - Nigeria2:3 (1:2)
  Amicale internaţionale U20, MondialRezultat
16:00Germania (U20) - Elveţia (U20)3:2 (3:1)
16:00Germania (U20) - Elveţia (U20)3:2 (3:1)
18:00Italia (U20) - Portugalia (U20)1:2 (0:1)
18:00Italia (U20) - Portugalia (U20)1:2 (0:1)
19:00Netherlands (U20) - Polonia (U20)4:1 (4:0)
19:00Netherlands (U20) - Polonia (U20)4:1 (4:0)
  Azadegan League, IranRezultat
13:45Aluminium Arak - Shahin Bushehr2:2 (1:2)
13:45Fajr Sepasi FC - Navad Urmia FCPostponed
13:45Shahrdari Tabriz - Arvand Khorramshahr1:2 (0:0)
13:45Aluminium Arak - Shahin Bushehr2:2 (1:2)
13:45Shahrdari Tabriz - Arvand Khorramshahr1:2 (0:0)
15:45Shahrdari Mahshahr - Malavan2:1 (0:1)
15:45Shahrdari Mahshahr - Malavan2:1 (0:1)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaRezultat
15:00Deportivo Riestra (Reserves) - Barracas Central (rezerve)3:1 (0:0)
15:00Deportivo Riestra (Reserves) - Barracas Central (rezerve)3:1 (0:0)
17:00CA Excursionistas (Reserves) - Club Deportivo Armenio (rezerve)1:1 (0:1)
17:00CA Excursionistas (Reserves) - Club Deportivo Armenio (rezerve)1:1 (0:1)
  Campionatul European U21 - Calificări, EuropaRezultat
14:30FYR Macedonia (U21) - Gibraltar (U21)6:1 (2:0)
16:00Muntenegru (U21) - Kazakhstan (U21)5:1 (1:1)
17:00Israel (U21) - Kosovo (U21)3:0 (2:0)
17:00Malta (U21) - Cipru (U21)1:1 (0:1)
18:00Estonia (U21) - Albania (U21)2:2 (1:1)
18:00Austria (U21) - Rusia (U21)3:2 (1:1)
18:00Serbia (U21) - Armenia (U21)0:0 (0:0)
18:00Danemarca (U21) - Faroe Islands (U21)3:0 (1:0)
18:00Finlanda (U21) - Lituania (U21)0:2 (0:0)
18:00Polonia (U21) - Georgia (U21)3:0 (0:0)
18:15Germania (U21) - Irlanda(U21)2:0 (2:0)
18:15Norvegia (U21) - Azerbaijan (U21)1:1 (0:1)
18:30Scotland (U21) - Anglia (U21)0:2 (0:0)
18:30Andorra (U21) - Letonia (U21)0:0 (0:0)
18:30Olanda (U21) - Ucraina (U21)3:0 (2:0)
18:30Ungaria (U21) - Turkey (U21)1:2 (1:0)
18:30Suedia (U21) - Belgia (U21)0:3 (0:2)
18:45Franţa (U21) - Slovenia (U21)1:1 (0:0)
18:45Islanda (U21) - Spania (U21)2:7 (1:4)
19:00Ţara Galilor (U21) - Elveţia (U21)3:1 (2:0)
19:00Luxembourg (U21) - Bulgaria (U21)1:0 (1:0)
20:00Portugalia (U21) - Bosnia şi Herţegovina (U21)4:2 (1:1)
20:30Irlanda de Nord (U21) - Slovacia (U21)1:0 (0:0)
  CE U17 - Calificări, EuropaRezultat
15:00Ucraina (U17) - Bosnia şi Herţegovina (U17)3:2 (2:1)
17:45Kazakhstan (U17) - Belarus (U17)1:2 (1:0)
17:45Ţara Galilor (U17) - Portugalia (U17)1:5 (1:1)
  CE U19- Calificări, EuropaRezultat
15:30Ungaria (U19) - Austria (U19)2:1 (1:1)
18:00Andorra (U19) - Belarus (U19)0:2 (0:1)
18:00Elveţia (U19) - Spania (U19)1:2 (0:0)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

Începe provocarea cu Gică!

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare la Politica noastră de cookie-uri.

©2017 Headlong 2 Limited, deținătorul site-ului sportingbet.ro este un operator de jocuri de noroc la distanță care a obținut dreptul de organizare și exploatare de jocuri de noroc online prin licența L1173062W000807 emisă de Oficiul National pentru Jocuri de Noroc, valabilă din data de 1 decembrie 2017 până la 30.11.2027.

Avertizare: Jocurile de noroc sunt riscante. Puteti pierde bani. Jocurile de noroc pot produce dependenta. Va rugam sa jucati responsabil. Jucatorii trebuie sa aiba peste 18 ani.