Rezultate

Evenimente

17 februarie 2019

  Jocuri amicale internaţionale, MondialRezultat
0:00Republica Dominicană - Guadeloupe1:0 (0:0)
0:00Republica Dominicană - Guadeloupe1:0 (0:0)
  Primera B, ChileRezultat
0:00Cobreloa - Deportes Temuco2:2 (0:0)
0:00Cobreloa - Deportes Temuco2:2 (0:0)
  Primera Division, ChileRezultat
0:00Universidad de Concepcion - Everton de Vina del Mar0:0 (0:0)
0:00Universidad de Concepcion - Everton de Vina del Mar0:0 (0:0)

16 februarie 2019

  1. HNL, CroaţiaRezultat
14:00HNK Rijeka - HNK Hajduk Split0:0 (0:0)
16:30HNK Gorica - NK Inter Zapresic2:2 (1:2)
  1. Liga, CehiaRezultat
14:001. FC Slovacko - MFK Karvina2:0 (1:0)
14:001. FK Pribram - Fastav Zlin3:2 (1:1)
14:00Bohemians 1905 - SK Sigma Olomouc0:1 (0:1)
14:001. FC Slovacko - MFK Karvina2:0 (1:0)
14:001. FK Pribram - Fastav Zlin3:2 (1:1)
14:00Bohemians 1905 - SK Sigma Olomouc0:1 (0:1)
16:00FC Banik Ostrava - FC Slovan Liberec2:1 (0:0)
16:00FC Banik Ostrava - FC Slovan Liberec2:1 (0:0)
  1.HNL, CroaţiaRezultat
14:00HNK Rijeka - HNK Hajduk Split0:0 (0:0)
16:30HNK Gorica - NK Inter Zapresic2:2 (1:2)
  2. Bundesliga, GermaniaRezultat
12:00MSV Duisburg - 1. FC Union Berlin2:3 (1:1)
12:00FC Ingolstadt 04 - VfL Bochum2:1 (2:0)
12:00FC St. Pauli - FC Erzgebirge Aue1:2 (1:1)
12:001. FC Heidenheim - Hamburger SV2:2 (1:1)
12:00MSV Duisburg - 1. FC Union Berlin2:3 (1:1)
12:00FC Ingolstadt 04 - VfL Bochum2:1 (2:0)
12:00FC St. Pauli - FC Erzgebirge Aue1:2 (1:1)
12:001. FC Heidenheim - Hamburger SV2:2 (1:1)
  2. League Beyaz Group, TurciaRezultat
10:30Ankara Demirspor - Samsunspor0:1 (0:0)
10:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Nigde Anadolu FK1:1 (0:0)
10:30Eyupspor - Keciorengucu1:3 (1:3)
10:30Ankara Demirspor - Samsunspor0:1 (0:0)
10:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Nigde Anadolu FK1:1 (0:0)
10:30Eyupspor - Keciorengucu1:3 (1:3)
  2. League Kirmizi Group, TurciaRezultat
10:30BAK Spor Kulubu - Bandirmaspor1:0 (0:0)
10:30Manisa BBSK - Tarsus Idman Yurdu4-0
10:30Tuzlaspor - Menemen Belediyespor1:3 (1:2)
10:30Tuzlaspor - Menemen Belediyespor1:3 (1:2)
10:30BAK Spor Kulubu - Bandirmaspor1:0 (0:0)
  2nd Division, AlgeriaRezultat
14:00RC Relizane - Magra1:1 (1:1)
  3. League Group 3, TurciaRezultat
10:001461 Trabzon - Muglaspor2:0 (1:0)
10:001461 Trabzon - Muglaspor2:0 (1:0)
  3. Liga, GermaniaRezultat
13:00Hallescher FC - Sportfreunde Lotte0:0 (0:0)
13:00Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern0:1 (0:0)
13:00SC Fortuna Koln - Eintracht Braunschweig1:3 (0:0)
13:00Preußen Münster - VfL Osnabrück0:0 (0:0)
13:00SG Sonnenhof Großaspach - KFC Uerdingen 053:2 (1:1)
13:00SV Meppen - Energie Cottbus3:0 (2:0)
  African U20 Championship, AfricaRezultat
15:30Nigeria (U20) - Africa de Sud (U20)0:0 (0:0)
15:30Nigeria (U20) - Africa de Sud (U20)0:0 (0:0)
  A-Junioren Bundesliga Nord/Nordost, GermaniaRezultat
10:00FC Carl Zeiss Jena (U19) - Hamburger SV (U19)1:3 (1:1)
10:00VfL Osnabruck (U19) - RasenBallsport Leipzig (U19)1:4 (0:2)
10:00VfL Wolfsburg (U19) - Dynamo Dresden (U19)4:1 (0:0)
  A-Junioren Bundesliga Süd/Südwest, GermaniaRezultat
10:001899 Hoffenheim (U19) - FC Augsburg (U19)2:1 (1:1)
10:00SC Freiburg (U19) - 1. FSV Mainz 05 (U19)1:2 (0:2)
10:00VfB Stuttgart (U19) - Karlsruher SC (U19)2:0 (1:0)
10:001899 Hoffenheim (U19) - FC Augsburg (U19)2:1 (1:1)
10:00SC Freiburg (U19) - 1. FSV Mainz 05 (U19)1:2 (0:2)
10:00VfB Stuttgart (U19) - Karlsruher SC (U19)2:0 (1:0)
  A-Junioren Bundesliga West, GermaniaRezultat
10:00MSV Duisburg (U19) - Bayer Leverkusen (U19)1:0 (0:0)
10:00MSV Duisburg (U19) - Bayer Leverkusen (U19)1:0 (0:0)
13:001. FC Köln (U19) - SC Paderborn 07 (U19)4:0 (3:0)
13:001. FC Köln (U19) - SC Paderborn 07 (U19)4:0 (3:0)
  A-League, AustraliaRezultat
8:50Adelaide United - Western Sydney Wanderers1:3 (1:1)
8:50Adelaide United - Western Sydney Wanderers1:3 (1:1)
11:00Perth Glory - Brisbane Roar4:0 (3:0)
11:00Perth Glory - Brisbane Roar4:0 (3:0)
  Apertura, UruguayRezultat
20:00Juventud de las Piedras - Fenix1:2 (1:1)
20:00Liverpool FC Montevideo - Nacional1:1 (1:0)
20:00Rampla Juniors - Progreso3:4 (1:3)
20:00Juventud de las Piedras - Fenix1:2 (1:1)
20:00Liverpool FC Montevideo - Nacional1:1 (1:0)
20:00Rampla Juniors - Progreso3:4 (1:3)
22:30Montevideo Wanderers - River Plate Montevideo1:1 (1:0)
22:30Montevideo Wanderers - River Plate Montevideo1:1 (1:0)
  Apertura, VenezuelaRezultat
19:30Deportivo Anzoategui - Llaneros de Guanare2:3 (2:0)
20:00Carabobo - Portuguesa FC2:1 (1:1)
20:00Carabobo - Portuguesa FC2:1 (1:1)
21:00Caracas - Aragua1:1 (0:1)
21:00Caracas - Aragua1:1 (0:1)
  Arab Club Championship, MondialRezultat
16:00Al Hilal Saudi FC - Al-Ittihad Alexandria3-0
  Botola, MarocRezultat
14:00Moghreb Tetouan - Ittihad Tanger1:1 (1:0)
14:00Mouloudia Oujda - KACM Kawkab de Marrakech2:1 (1:0)
14:00Moghreb Tetouan - Ittihad Tanger1:1 (1:0)
14:00Mouloudia Oujda - KACM Kawkab de Marrakech2:1 (1:0)
16:00Chabab Rif Hoceima - OCK Olympique de Khouribga3:1 (2:0)
16:00Chabab Rif Hoceima - OCK Olympique de Khouribga3:1 (2:0)
  Bundesliga, GermaniaRezultat
14:30VfL Wolfsburg - FSV Mainz 053:0 (1:0)
14:30FC Schalke 04 - SC Freiburg0:0 (0:0)
14:301899 Hoffenheim - Hannover 963:0 (2:0)
14:30VfB Stuttgart - RasenBallsport Leipzig1:3 (1:1)
14:30FC Schalke 04 - SC Freiburg0:0 (0:0)
14:301899 Hoffenheim - Hannover 963:0 (2:0)
14:30VfB Stuttgart - RasenBallsport Leipzig1:3 (1:1)
14:30VfL Wolfsburg - FSV Mainz 053:0 (1:0)
17:30Hertha BSC - Werder Bremen1:1 (1:0)
17:30Hertha BSC - Werder Bremen1:1 (1:0)
  Bundesliga de juniori Nord/Nordest, GermaniaRezultat
10:00FC Carl Zeiss Jena (U19) - Hamburger SV (U19)1:3 (1:1)
10:00VfL Osnabruck (U19) - RasenBallsport Leipzig (U19)1:4 (0:2)
10:00VfL Wolfsburg (U19) - Dynamo Dresden (U19)4:1 (0:0)
13:00Hannover 96 (U19) - 1. FC Union Berlin (U19)4:2 (2:1)
  Campeonato Brasiliense, BraziliaRezultat
22:00SE do Gama - Luziania2:2 (1:1)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare la Politica noastră de cookie-uri.

©2017 Headlong 2 Limited, deținătorul site-ului sportingbet.ro este un operator de jocuri de noroc la distanță care a obținut dreptul de organizare și exploatare de jocuri de noroc online prin licența L1173062W000807 emisă de Oficiul National pentru Jocuri de Noroc, valabilă din data de 1 decembrie 2017 până la 30.11.2027.

Avertizare: Jocurile de noroc sunt riscante. Puteti pierde bani. Jocurile de noroc pot produce dependenta. Va rugam sa jucati responsabil. Jucatorii trebuie sa aiba peste 18 ani.