Rezultate

Evenimente

25 iunie 2019

  Campeonato Goiano (U20), BraziliaRezultat
1:00Goias EC (U20) - Trindade AC (U20)1:1 (1:1)
1:00Goias EC (U20) - Trindade AC (U20)1:1 (1:1)
  CONCACAF Gold Cup - Group B, AmericaRezultat
0:30Bermuda - Nicaragua2:0 (0:0)
  CONCACAF Gold Cup - Grupa B, AmericaRezultat
0:30Bermuda - Nicaragua2:0 (0:0)
  Copa America - Group C, America de SudRezultat
1:00Chile - Uruguay0:1 (0:0)
1:00Ecuador - Japonia1:1 (1:1)
  Copa America - Grupa C, America de SudRezultat
1:00Chile - Uruguay0:1 (0:0)
1:00Ecuador - Japonia1:1 (1:1)
  Copa Paulista, BraziliaRezultat
1:00Portuguesa Desportos - Desportivo Brasil0:3 (0:1)
1:00Portuguesa Desportos - Desportivo Brasil0:3 (0:1)
  Jocuri amicale între cluburi, MondialRezultat
2:00Juventus - AD Santos de Guapiles0:2 (0:2)
  Meci amical, MondialRezultat
2:00Juventus - AD Santos de Guapiles0:2 (0:2)
  Serie C, BraziliaRezultat
1:00Botafogo-PB - Treze4:2 (1:1)
1:00Imperatriz - Sampaio Correa3:0 (1:0)
1:00Imperatriz - Sampaio Correa3:0 (1:0)
1:00Botafogo-PB - Treze4:2 (1:1)
  Veikkausliiga, FinlandaRezultat
17:30KuPS Akatemia - LahtiIncorrect Home Team
  WPSL, SUARezultat
2:00Utah Red Devils - Utah Arrows SC1:3 (1:2)
2:00Utah Red Devils - Utah Arrows SC1:3 (1:2)

24 iunie 2019

  1. deild, IslandaRezultat
21:15Njardvik - Haukar Hafnafjordur1:5 (0:4)
21:15Njardvik - Haukar Hafnafjordur1:5 (0:4)
  1st Division Södra, SuediaRezultat
19:00Eskilsminne IF - Landskrona BoIS2:1 (0:0)
19:00IK Oddevold - IFK Varnamo3:1 (2:0)
19:00Eskilsminne IF - Landskrona BoIS2:1 (0:0)
19:00IK Oddevold - IFK Varnamo3:1 (2:0)
  2nd Division OG, SuediaRezultat
19:00Husqvarna FF - FK Almeboda/Linneryd3:2 (2:1)
  2nd Division SS, SuediaRezultat
19:00Enskede IK - Sodertalje FK2:2 (1:1)
  3rd Division Avd 1, NorvegiaRezultat
19:00Molde 2 - Spjelkavik3:1 (1:0)
20:00Sarpsborg 08 2 - Rommen5:0 (2:0)
  3rd Division Avd 2, NorvegiaRezultat
18:00Drobak Frogn - Vålerenga 20:7 (0:3)
19:00IF Ready - Mjondalen 20:2 (0:1)
  3rd Division Avd 3, NorvegiaRezultat
18:00Staal Joerpeland - Viking 22:5 (1:2)
  3rd Division Avd 5, NorvegiaRezultat
17:00Raufoss 2 - Rosenborg II1:4 (1:2)
18:00Ranheim 2 - Orkla2:2 (1:0)
  3rd Division Avd 6, NorvegiaRezultat
15:00Tromsø 2 - Bodo/Glimt 21:1 (0:1)
  3rd Division Mellersta Götaland, SuediaRezultat
19:00Holmalunds IF - IFK Falkoeping FF3:7 (1:3)
  3rd Division Nordöstra Götaland, SuediaRezultat
19:00IK Sleipner - Mjolby FF0:0 (0:0)
  3rd Division Södra Götaland, SuediaRezultat
19:00Kulladals FF - Trelleborg5:3 (1:2)
19:00Södra Sandby IF - FBK Balkan0:2 (0:0)
  3rd Division Södra Svealand, SuediaRezultat
19:30IFK Eskilstuna - Vagnharads SK1:1 (0:0)
19:30IFK Eskilstuna - Vagnharads SK1:1 (0:0)
  a 3-a divizie Mellersta Götaland, SuediaRezultat
19:00Holmalunds IF - IFK Falkoeping FF3:7 (1:3)
  a 3-a divizie Nordöstra Götaland, SuediaRezultat
19:00IK Sleipner - Mjolby FF0:0 (0:0)
  a 3-a divizie Södra Götaland, SuediaRezultat
19:00Kulladals FF - Trelleborg5:3 (1:2)
19:00Södra Sandby IF - FBK Balkan0:2 (0:0)
  African Cup of Nations - Group D, AfricaRezultat
16:30Coasta de Fildeş - Africa de Sud1:0 (0:0)
  Aiteo Cup, NigeriaRezultat
17:00Kano Pillars FC - Kwara United0-0
  Campeonato Carioca - Serie B (U20), BraziliaRezultat
16:00Goncalense RJ (U20) - Nova Cidade (U20)3:3 (3:0)
16:00Goncalense RJ (U20) - Nova Cidade (U20)3:3 (3:0)
  Campeonato Carioca B, BraziliaRezultat
20:00Bela Vista FC RJ - Casimiro de Abreu EC2:3 (0:2)
  Campeonato Carioca B - Livebet, BraziliaRezultat
20:00Bela Vista FC RJ - Casimiro de Abreu EC2:3 (0:2)
  Campeonato Paranaense (U19), BraziliaRezultat
20:00Parana (U19) - Clube Andraus Brasil LTDA (U19)9:0 (7:0)
20:00Parana (U19) - Clube Andraus Brasil LTDA (U19)9:0 (7:0)
  CM 2019 - Feminin, MondialRezultat
18:00Spania (F) - SUA (F)1:2 (1:1)
21:00Suedia (F) - Canada (F)1:0 (0:0)
  CONCACAF Gold Cup - Group A, AmericaRezultat
0:00Canada - Cuba7:0 (4:0)
2:30Martinique - Mexic2:3 (0:1)
  CONCACAF Gold Cup - Grupa A, AmericaRezultat
0:00Canada - Cuba7:0 (4:0)
2:30Martinique - Mexic2:3 (0:1)
  Copa Bicentenario, PeruRezultat
22:30Union Huaral - Universitario0:0 (0:0)
22:30Union Huaral - Universitario0:0 (0:0)
  Copa Paulista, BraziliaRezultat
20:00EC Agua Santa SP - EC Sao Bernardo0:1 (0:1)
20:00EC Agua Santa SP - EC Sao Bernardo0:1 (0:1)
  Cupa AFC, AsiaRezultat
18:00Al Ahed (LBN) - Al Wehdat (JOR)0:0 (0:0)
18:00Al Ahed (LBN) - Al Wehdat (JOR)0:0 (0:0)
  Cupa Africii - Grupa E, AfricaRezultat
19:00Tunesia - Angola1:1 (1:0)
19:00Tunesia - Angola1:1 (1:0)
22:00Mali - Mauritania4:1 (2:0)
22:00Mali - Mauritania4:1 (2:0)
  Cupa Africii pe Naţiuni - Grupa D, AfricaRezultat
16:30Coasta de Fildeş - Africa de Sud1:0 (0:0)
  Divizia 2 Avd 2, NorvegiaRezultat
13:00Odds BK 2 - Alta5:0 (2:0)
  Divizia 2 Avd. 2, NorvegiaRezultat
13:00Odds BK 2 - Alta5:0 (2:0)
  Divizia 2 OG, SuediaRezultat
19:00Husqvarna FF - FK Almeboda/Linneryd3:2 (2:1)
  Divizia 2 SS, SuediaRezultat
19:00Enskede IK - Sodertalje FK2:2 (1:1)
  Divizia 3 Avd. 1, NorvegiaRezultat
19:00Molde 2 - Spjelkavik3:1 (1:0)
20:00Sarpsborg 08 2 - Rommen5:0 (2:0)
  Divizia 3 Avd. 2, NorvegiaRezultat
18:00Drobak Frogn - Vålerenga 20:7 (0:3)
19:00IF Ready - Mjondalen 20:2 (0:1)
  Divizia 3 Avd. 3, NorvegiaRezultat
18:00Staal Joerpeland - Viking 22:5 (1:2)
  Divizia 3 Avd. 5, NorvegiaRezultat
17:00Raufoss 2 - Rosenborg II1:4 (1:2)
18:00Ranheim 2 - Orkla2:2 (1:0)
  Divizia 3 Avd. 6, NorvegiaRezultat
15:00Tromsø 2 - Bodo/Glimt 21:1 (0:1)
  Erovnuli Liga 2, GeorgiaRezultat
16:00Guria Lanchkhuti - FC Zugdidi1:0 (0:0)
16:00FC Samtredia - FC Gagra4:1 (3:0)
16:00FC Telavi - Merani Tbilisi3:0 (1:0)
16:00Guria Lanchkhuti - FC Zugdidi1:0 (0:0)
16:00FC Samtredia - FC Gagra4:1 (3:0)
16:00FC Telavi - Merani Tbilisi3:0 (1:0)
  Iraqi League, IrakRezultat
17:15Arbil SC - Al Najaf0:0 (0:0)
17:15Arbil SC - Al Najaf0:0 (0:0)
  Jocuri amicale între cluburi, MondialRezultat
0:00Barcelona SC - LDU Quito1:0 (1:0)
10:00CS Coltea 1920 - Viitorul Constanţa0:8 (0:3)
17:00SC Croat San Pedro - Pajde Mohlin1-1
17:00Viitorul Constanţa - FC Chindia Târgovişte3:1 (3:0)
17:00SK Austria Klagenfurt - Lokomotiv Moscova1:3 (1:2)
17:00Avangard Kursk - Salyut Belgorod3:0 (1:0)
17:00CSKA Sofia - 1. FK Pribram3:0 (2:0)
18:00SV Horn - FC Ufa2:1 (2:0)
18:00Astra Giurgiu - Rotor Volgograd1:1 (1:1)
18:00NK Maribor - Cracovia Kraków1:2 (1:0)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare la Politica noastră de cookie-uri.

©2017 Headlong 2 Limited, deținătorul site-ului sportingbet.ro este un operator de jocuri de noroc la distanță care a obținut dreptul de organizare și exploatare de jocuri de noroc online prin licența L1173062W000807 emisă de Oficiul National pentru Jocuri de Noroc, valabilă din data de 1 decembrie 2017 până la 30.11.2027.

Avertizare: Jocurile de noroc sunt riscante. Puteti pierde bani. Jocurile de noroc pot produce dependenta. Va rugam sa jucati responsabil. Jucatorii trebuie sa aiba peste 18 ani.